ANTALYA YANAK ESTETIğI NO FURTHER A MYSTERY

antalya yanak estetiği No Further a Mystery

antalya yanak estetiği No Further a Mystery

Blog Article

Daha önce estetik burun ameliyatı olan bir hastanın burun şekil bozukluğu veya nefes problemi nedeni ile tekrar ameliyat olmasıdır. Regular şartlarda revizyon oranları %3-15 arası değişmektedir.

Op.Dr.Hadi Nural ameliyatlarından sonra kendi tekniğine bağlı olarak tampon kullanmaya ihtiyaç duymamaktadır. Bazı hastaların ameliyatlarından sonra koyulması gerekli olan silikon delikli burun tamponları bir gece sonrasında çıkarılmaktadır,bu tamponlarla birlikte gece de nefes alınabilmektedir.

Doğumsal veya daha sonra meydana gelen yaralanmaya bağlı burun deformiteleri haricinde; ruhsal, psikososyal ve anatomik yapının tam gelişmesi için hem erkek hem de kadınların seventeen yaşını doldurmuş olması tavsiye edilir. Nasıl bir burun yaptırmalıyım?

Burun ameliyatlarında Amerika’da ki revizyon oranı %seven-14 arasında gösterilmiştir (bun için bakınız Amerika Plastik cerrahi derneği resmi Net sayfası). Yine bu katıldığım toplantıda İngiltere ve Fransa dan gelen cerrahların bazılarının revizyon oranlarının %seventeen lere vardığını gördük.

Farklı zamanlarda yapılan burun içi ve estetik operasyonlarında gerekli kıkırdak dokular bulunamadığı için, bu yapıların kulak veya kaburgadan alma zorunluluğu oluşmaktadır.

Güzellik kavramında altın oran kanunu bulunurken bu oran insanların organlarının matematiksel olarak birbirleri ile gösterdiği uyumu işaret etmektedir. Yanaklarında bu oranı bozan durumlar olan kişiler de bişektomi adı verilen yanak inceltme estetiğini gerçekleştirerek daha güzel bir görünüme kısa yoldan kavuşabilirler.

Burunda şekil bozukluğu olan ve solunum problemleri yaşayan kişilere estetik burun ameliyatı yapılabilir. Bazı nefes alma sorunlarının kaynağı mevcut olan şekil bozukluklarıdır. Burun ucunun düşük olması, bunlardan biridir. Bu nedenle, ameliyat öncesinde ayrıntılı bir burun muayenesi ve endoskopik burun içi muayenesi de gerekir.

Estetik girişimlerin hiç birisini devlet kuruluşları ya da özel sağlık sigortaları karşılamamaktadır. Devlet hastanelerinde yapılabilecek girişimlerde dahi hastalardan ücret talep edilmektedir.

Bişektomi antalya burun estetiği ameliyatı genel anestezi altında yapılan bir işlem olup ağız içerisinden girilerek küçük bir kesi ile yanaktaki yağ yastıkçıklarının istenilen miktarda alınması işlemidir.

Mediface Destek Ekibi, 11 Nisan 2020 @ 19:thirty Reply Merhabalar Dr.Hadi Nural kulak burun boğaz ve fasiyal plastik cerrahi uzmanı olduğu için burun deviasyonu ve burun estetiği ameliyatlarında dış görünüşün dışında iç yapıdaki deviasyon ( burun kemik eğriliği ) kaynaklı burun tıkanıklığı problemlerini de başarıyla tedavi edebiliyor.

Ki ben o zaman da uyuyabildim sadece Boğazımın kuruduğunu hissettiğimde birazcık su içerek çok rahat şekilde atlattım:) Eğer sizin de böyle bir probleminiz varsa ertelemeden ameliyat olun bence (ben 2 sene erteledim ve hiç değmezmiş:)) ve imkanınız varsa Antalya’da Hadi Beye ameliyat olun.

Bişektomi cerrahisi genel olarak güvenli kabul edilen bir cerrahi işlemdir. Ancak her operasyonda olduğu gibi bişektomide de kanama ve enfeksiyon riski bulunur. Nadiren de olsa çıkarılan yağ miktarındaki farklılığa bağlı olarak yanaklar arasında asimetrik görünüm oluşabilir.

Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,

Ameliyat sonrasında nasıl bir burun oluşturulması gerektiği, hasta ve doktor tarafından birlikte kararlaştırılmadır. Hastanın tercihi olan burun şekli cinsiyetine, yaşına ve kültürüne de uygun olmalıdır.

Report this page